smelis kaune
smelis kaune

Žvyras

Operatyviai pristatome į užsakovo pageidaujamą vietą.

Parduodame:
 
karjerinis žvyras
žvirgždas plautas fr 4-16 mm
karjerinis smėlio-žvyro mišinys
smėlio-žvyro mišinys fr 0-32 mm
smėlio-žvyro mišinys fr 0-22 mm
smėlio-žvirgždo mišinys fr 0-22 mm
smėlio-žvirgždo mišinys fr 0-32 mm
žvirdždas fr 4-16
žvyras

Žvyras – viena populiariausių naudingų iškasenų Lietuvoje. Paprastai jis (kartu su smėliu) tinka betono ir asfaltbetonio mišinius gaminti, atlikti kitokius įvairius statybos ar apdailos darbus, taip pat remontą.
Populiariausias yra toks žvyras, kurio dalelių dydis yra apie 0 mm - 4 mm. Pastarasis geriausiai tinka betonuoti, mūryti (dalelių dydis turi būti 0 mm - 2 mm), įvairius drenažus rengti (geriausia naudoti plautą žvyrą). Kelius tiesti paprastai naudojamas mišinys iš žvyro ir smėlio. Šis kasamas karjeruose. Žvyras sudarytas iš žvirgždo ir smėlio, tad taip pat laikomas biria, nuosėdine uoliena. Jame kartais gali pasitaikyti molio ar kitokių organinių medžiagų dalelių.

Žvyras Kaune

UAB "VV Group" teikia žvyro pervežimo savivartėmis mašinomis paslaugas tiek Kaune ir jo apylinkėse, tiek visoje Lietuvoje.
Žvyrą galima plačiai panaudoti tiek statybose - betonuoti, kelius tiesti, takelius tvarkyti ar įvairias teritorijas nusausinti. Taip pat kaip medžiaga įvairius dekoro darbus atlikti sodybose ar kiemuose. Žinoma, daugelis susivilioja galimybe žvyro susirasti patys. Vis dėlto, prieš tai darydami, turėtumėte apmąstyti keletą dalykų. Zvyras randamas ne visur, todėl reikia žinoti tikslias vietas, kur jo gali būti. Taip pat tai užims daug laiko (ypač pervežti). Daug laiko sutaupysite žvyrą užsisakę iš mūsų įmonės. Jie Jums reikalingas zvyras Kaune - skambinkite - ir UAB „VV Group” jį greit pristatys.

Susisiekti dėl žvyro

Saugos kodas Nematau kodo

 

Gazikas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gazikas.lt slapukų politika.

Sutinku