smelis kaune
smelis kaune

Žvyras

Žvyro atvežimas

 

Operatyviai pristatome žvyrą į užsakovo pageidaujamą vietą. Kreipkitės 8 611 10259 arba 8 688 12000. Galite rašyti paštu: info@gazikas.lt 

 

Žvyras Kaune


UAB "VV Group" teikia žvyro pervežimo savivartėmis mašinomis paslaugas tiek Kaune ir jo apylinkėse, tiek visoje Lietuvoje.  Mūsų kompanija įsikūrusi Kauno mieste, todėl žvyras Kaune ir Kauno apskrityje pristatomas greičiau, ir už prieinamą rinkos kainą.


Žvyro rūšys

Žvyras – viena populiariausių nuosėdinių uolienų Lietuvoje, todėl ir jo panaudojimas itin platus. Mūsų kompanija Jums siūlo įsigyti šiuos žvyro ir žvirgždo tipus:

Karjerinis žvyras

 

Plautas žvyras

 • žvirgždas plautas fr 4-16 mm

Smėlio ir žvyro mišiniai

 • karjerinis smėlio-žvyro mišinys
 • smėlio-žvyro mišinys fr 0-32 mm
 • smėlio-žvyro mišinys fr 0-22 mm

Smėlio ir žvirgždo mišiniai

 • smėlio-žvirgždo mišinys fr 0-22 mm
 • smėlio-žvirgždo mišinys fr 0-32 mm

Žvirgždas

 • žvirdždas fr 4-16

Žvyras

 

Kaip gaunamas žvyras?

 

Esame aprašę žvyro subtilybes čia: kaip gaunamas žvyras?

 

Kam naudojamas žvyras?

 • Žvyras – statybinė medžiaga. Dažniausiai naudojama kelių, aikštelių, takų įrengimui, sunkiajam betonui gaminti. Žvyras kaip ir žvirgždas yra klasifikuojamas pagal juose esančius akmenų dydžius.
 • Bendrai žvyrą galima plačiai panaudot ne tik statybose - betonuoti, tiesti kelius, tvarkyti takelius ar nusausinti įvairias teritorijas.
 • Žvyras – viena populiariausių naudingų iškasenų Lietuvoje. Paprastai jis (kartu su smėliu) tinka betono ir asfaltbetonio mišinius gaminti, atlikti kitokius įvairius statybos ar apdailos darbus, taip pat remontą.
 • Taip pat, tinka ir kaip medžiaga įvairius dekoro darbus atlikti sodybose ar kiemuose. 

Kokį žvyrą kam naudoti?

Žvirgždas ir žvyras - jų panaudojimas priklauso nuo jame esančių akmenų dydžio.

Plautas žvirgždas – puikiai tinka drenažiniams darbams atlikti. 
Smėlio ir žvirgždo mišinys idealiai tinka šalčiui atsparaus arba šalčiui nejautraus apsauginio sluoksnio įrengimui, grindims, taip pat naudojamas drenažo įrengimui, landšafto formavimui ir įvairiems užpilams.

Koks žvyras yra pasirenkamas dažniausiai?

 

Populiariausias yra toks žvyras, kurio dalelių dydis yra apie 0 mm - 4 mm. Pastarasis geriausiai tinka betonuoti, mūryti (dalelių dydis turi būti 0 mm - 2 mm), įvairius drenažus rengti (geriausia naudoti plautą žvyrą). Kelius tiesti paprastai naudojamas mišinys iš žvyro ir smėlio. Šis kasamas karjeruose. Žvyras sudarytas iš žvirgždo ir smėlio, tad taip pat laikomas biria, nuosėdine uoliena. Jame kartais gali pasitaikyti molio ar kitokių organinių medžiagų dalelių.

 

Kodėl klientai renkasi mus?

 

Daugelis susivilioja galimybe žvyro susirasti patys, nes tai skamba paprastai. Vis dėlto, prieš tai darydami, turėtumėte apmąstyti keletą dalykų. Pirmas svarbus aspektas - žvyras randamas ne visur, todėl reikia žinoti tikslias vietas, kur jo gali būti. Mes su šiuo klausimu dirbame daug metų, todėl taškus žinome. Taip pat, ieškant savarankiškai, tai užims daug laiko (ypač pervežti). O pasirinkę netinkamą žvyrą ar jo mišinį - galite nepasiekti norimo rezultato. Tad reikia papildomų žinių, kurias suteiks mūsų konsultantai. Daug laiko sutaupysite žvyrą užsisakę iš mūsų įmonės. Jie Jums reikalingas zvyras Kaune - skambinkite - ir UAB „VV Group” jį greit pristatys.

Kokia yra žvyro kilmė?

Lietuvoje žvyras yra fliuvioglacialinės, upinės, ežerinės ir jūrinės kilmės. Jo sudedamosios dalys yra: smėlis (0,1-1mm skersmens), žvirgždas (1-10mm skersmens) ir gargždo (10-100mm skersmens) dalelės, dažnai su stambių riedulių, molio dalelių ar aleurito priemaišomis.

Iš ko susidaro žvyras?

Žvyras dažniausiai susidaro iš uolienų ir mineralų, kristalinių uolienų( granito), smiltainio nuotrupų, kvarco ir feldšpatų grūdelių. 

Kokia yra lietuviško žvyro sudėtis?

Šiaurės Lietuvos žvyras daugiau turi karbonatų nuotrupų, pietryčių Lietuvos žvyras turi gerokai daugiau kristalinių uolienų nuotrupu. Kuo daugiau naudingame klode kristalinių uolienų nuotrupų (pietryčių ir vidurio Lietuvoje), tuo geresnis žvyras. Tarp karbonatinių uolienų  nuotrupų daugiausia klinties ir dolomito.

Kitos mūsų siūlomos medžiagos ir paslaugos

Smėlis, skalda, savivarčių nuoma.

Susisiekti dėl žvyro

Saugos kodas Nematau kodo

 

Gazikas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gazikas.lt slapukų politika.

Sutinku