smelis kaune
smelis kaune

Kam naudojama skalda

Skalda - tai natūrali medžiaga, kuri dažniausiai naudojama statybos pramonėje. Nors ir yra gaunama iš gamtos, tačiau ne tokiu pavidalu, kokiu yra naudojama. Klaidinga būtų manyti, jog ji tokia iškasama ar išgaunama kitu būdu. Prieš perduodama naudoti skalda yra gerokai apdirbama. Kaip, nurodo jau vien jos pavadinimas. Iš tikrųjų, kad būtų gauta skalda reikia į mažesnes bei didesnes dalis trupinti ir skaldyti įvairių rūšių mineralines uolienas. Viena populiariausių skaldos žaliavų yra dolomitas. Pastarasis kasamas ir Lietuvoje esančiuose telkiniuose. Dolomitas naudojamas ne tik skaldą gaminti ar statybos pramonėje, bet taip pat ir kitose srityse, pavyzdžiui, chemijoje, žemės ūkyje, kaip izoliacinė medžiaga ir kt. Įmonė „VV Group” tiekia ir betono skaldą, kuri itin tvirta ir puikiai tinka statybų aikšteles, kuriomis važiuoja sunki technika, padengti. Įmonė visada rūpinasi, kad produkcija būtų kokybiška ir švari. Taip pat, kad ji būtų tinkama realizuoti įvairioms reikmėms.

Kam naudojama skalda

Apdirbus žaliavas iš jų gaunama skalda. Pastarąją jau galima realizuoti ir perduoti klientui. UAB „VV Group” tiekia įvairios paskirties skaldą. Mūsų produktai gali būti naudojami ne tik statybos pramonėje. Jie taip pat puikiai tinka padengti stovėjimo aikšteles, kiemus, dekoruoti teritoriją aplink gyvenamąjį namą, ilsėtis skirtas vietas bei kitas erdves. Šia skalda galima padengti garažų, rūsių, sandėlių ar kitų darbinių patalpų grindis. Tai praktiškas būdas, nes neteks nerimauti, kad danga susidėvės ar išsiteps. Skalda - ilgaamžis ir daug priežiūros nereikalaujantis sprendimas. 

Skalda be žvirgždo

Nesvarbu, kur ir kaip numatyta panaudoti užsakytą skaldą, svarbu, kad ji būtų kokybiška ir švari. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad prieš patekdama pas klientą produkcija turi būti trupinama reikiamo dydžio gabalėliais, iš jų turi būti išrenkamas žvirgždas ir rieduliai. Išsijojus, pastarieji taip pat turi būti sutrupinti, kad skalda būtų vieno, optimalaus stambumo. Atlikus šiuos darbus skalda yra plaunama. UAB „VV Goup” siekia, kad klientai kuo efektyviau galėtų panaudoti produkciją, todėl ją apdirba ypač atsakingai ir kruopščiai. Taip, kad skaldą realizuoti statybos ar kitoje srityje galėtumėte vos tik gavę. 

Skalda statybos pramonėje

Švari ir kokybiškai apdirbta žaliava itin svarbi statybos pramonėje. Tai yra viena iš sričių, kurioje dažniausiai naudojama skalda. Kaip pagalbinė priemonė ji paprastai naudojama klojant trinkeles. Taip pat skalda yra nepakeičiama tiesiant kelius. Dažnai ja yra užpilami pėsčiųjų takai, poilsio aikštelių paviršius, laikini privažiavimai statybos metu (tam ypač tinka tvirta betono skalda). Tačiau taip pat ji naudojama ir asfaltuojant įvairius objektus. Tuomet skalda pilama kaip būsimo kelio ar aikštelės pagrindas, o vėliau ant jos tiesiama asfalto danga. 

Kaip pristatoma skalda

Skaldą, kaip ir kitą UAB „VV Group” tiekiamą žaliavą galima užsisakyti įmonės puslapyje nurodytais kontaktais. Susisiekti galite tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu ar tiesiog užpildyti jau paruoštą užklausą. Užsakytą produkciją galime pristatyti į nurodytą vietą savo transportu (savivartėmis mašinomis). Ši paslauga nėra brangi, o įmonė „VV Group” ją teikia visoje Lietuvoje.

 

Gazikas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gazikas.lt slapukų politika.

Sutinku