smelis kaune
smelis kaune

Privatumo politika

UAB „VV Group“ Privatumo politikos bendrosios nuostatos
Šia Privatumo politika siekiama užtikrinti UAB „VV Group“ teikiamų paslaugų sklandumą ir reglamentuoti klientų bei potencialių klientų asmens duomenų tvarkymą. Kiekvienas, naršantis UAB „VV Group“ internetinėje svetainėje gazikas.lt, užpildęs joje pateiktą automatinę užklausos formą ar kokiu kitu būdu paslaugos teikėjui perdavęs savo asmens duomenis, nurodo, kad yra susipažinęs ir sutinka su šios Privatumo politikos ir paslaugų teikimo taisyklėmis.
UAB „VV Group“ pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti visas ar dalį šios Privatumo politikos taisyklių apie tai iš anksto nepranešus svetainės gazikas.lt vartotojams, jei tos taisyklės neturi tiesioginio poveikio teikiamų paslaugų sąlygoms ar kokybei.
UAB „VV Group“ klientų asmens duomenų tvarkymo reglamentas
UAB „VV Group“ nurodo, kad turi teisę kaupti, saugoti ir tvarkyti su paslaugų teikimų susijusius klientų asmens duomenis, tačiau įsipareigoja griežtai laikytis šių taisyklių:
· klientų asmens duomenys gali būti naudojami tik tais atvejais, kai yra reikalingi atsakyti į užklausas, pateikti pasiūlymus ar juos atnaujinti, išrašyti ir pateikti sąskaitas, informuoti apie teikiamų paslaugų pasikeitimus ar terminą ir pan.
· Klientų asmens duomenys gali būti patikėti tvarkyti tik teisėtiems UAB „VV Group“ darbuotojams, tiesiogiai susijusiems su įmonės teikiamomis paslaugomis.
· Turimais klientų asmens duomenimis negali būti piktnaudžiaujama, jie negali būti ilgesnį nei būtina paslaugai suteikti terminą ar perduodami trečiosioms šalims (šios taisyklės išimtys numatomos skiltyje UAB „VV Group“ Privatumo politikos išimtys).
· Klientų asmens duomenys kaupiami, saugomi ir tvarkomi laikantis visų šias procedūras reglamentuojančių įstatymų (Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso ir duomenų apsaugos įstatymų).
UAB „VV Group“ Privatumo politikos išimtys
UAB „VV Group“ nurodo, kad klientų asmens duomenys gali būti perduodami trečiosioms šalims tais atvejais, kai paslaugos teikėjas taip elgtis yra įpareigojamas Lietuvos Respublikos įstatymų (atvejai, kai ginčai tarp klientų ir paslaugos teikėjo sprendžiami teismų tvarka arba paslaugos teikėjas privalo pateikti turimus klientų asmens duomenis dėl kitų klientų padarytų teisinių nusižengimų). 

Gazikas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gazikas.lt slapukų politika.

Sutinku