smelis kaune
smelis kaune

Smėlis

Operatyviai pristatome į užsakovo pageidaujamą vietą.

Parduodame:

smėlis sijotas fr 0-4 mm
smėlis plautas fr 0-4 mm
smėlis gamtinis fr 0-1 mm
smėlis statybinis (plautas) fr 0-4 mm
smėlio - druskos mišinys
smėlis fr 0-4 mm
smėlis fr 0-2 mm


Smėlis – plačiai paplitusi naudingoji iškasena Lietuvoje.
Smėlis - tai iš nuosėdinių dalelių sudaryta nuosėdinė uoliena. Jų skersmuo paprastai būna tarp 0.063 mm ir 2 mm. Taip pat ši uoliena yra necementuota, tai reiškia, kad ji nevienalytė, biri. Vienalytės uolienos, kurios būna cementuotas, vadinamos smiltainiu. Smėlis skirstomas į kelias rūšis, kurios priklauso nuo jo kilmės. Pavyzdžiui, jūrinis, polimineralinis, aliuvinis (randamas prie upių) limnoglacialinis ir, žinoma, ko gero populiariausias - kvarcinis. Smėlis gali būti sudarytas iš įvairių rūšių mineralų ar jų nuolaužų (tuomet bus vadinamas polimineraliniu) tačiau gali būti ir tik iš vieno. Toks smėlis vadinamas monomineraliniu. Smėlio sudėtį taip pat lemia ir mineralinė dalelių sudėtis. Pagal šį rodiklį jis gali būti karbonatinis ar vulkaninis ir daugelis kitų rūšių.

Smėlis Kaune

UAB "VV Group" teikia smėlio pervežimo savivartėmis mašinomis paslaugas tiek Kaune ir jo apylinkėse, tiek visoje Lietuvoje. Smelis naudojamas betono gamyboje, keliams tiesti, statyboms, silikatinėms plytoms gaminti, vaikų žaidimo aikštelėse. Taip pat kvarcinį smėlį galima naudoti stiklą gaminti ar filtruoti vandenį. Ši, iš nuolaužų susidariusi uoliena (paprastai jos dalelių dydis yra nuo 0,05 mm iki 2 mm) dažniausiai naudojama silikatinius dirbinius gaminti. Kiek rečiau smelis yra naudojamas kapavietėse. Tiems, kuriems yra reikalingas smėlis Kaune svarbu priminti, jog neverta šios medžiagos ieškoti savarankiškai – yra daug įmonių, galinčių pasiūlyti įsigyti aukštos kokybės smėlio. Toks pasirinkimas padės sutaupyti pastangų bei laiko, kurį galėsite išnaudoti kitiems tikslams. Smėlį Kaune, kuo galima greičiau, pristatysime į vietą, kurią nurodysite. Smėlis Kaune gali būti atgabentas jau net ir kitą ar dar kitą dieną.


smelissmelis Kaune

Susisiekti dėl smėlio

Saugos kodas Nematau kodo

 

Gazikas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gazikas.lt slapukų politika.

Sutinku