smelis kaune
smelis kaune

Skalda

Operatyviai pristatome į užsakovo pageidaujamą vietą.

Parduodame:

Betono laužo skalda
Asfalto skalda
Granitinė skalda fr 2-5 mm
Granitinė skalda fr 5-8 mm
Granitinės atsijos fr 0-2 mm
Granitinė skalda fr 8-11 mm
Granitinė skalda fr 11-16 mm
Dolomito skaldos atsijos fr 0-5 mm
Dolomito atsijų ir skaldos mišinys fr  0-56 mm
Dolomito atsijų ir skaldos mišinys fr 0-45 mm
Dolomitinė skalda fr 22-56 mm
Dolomitinė skalda fr 16-45 mm
Žvirgždo skalda fr 16-45mm
Žvirgždo skalda fr 8-11mm
Žvirgždo skalda fr 11-16mm
Žvirgždo skalda fr 4-16mm
Žvirgždo atsijos fr 0-2mm
Atsijos plautos fr 0-4mm
Atsijos fr 0-5mm
Atsijos fr 0-2mm

Gaunama iš žvyro (reikia atskirti žvirgždą ir kitokius riedulius, pastarieji vėliau būna sutrupinti ir sijojami, o galiausiai plaunami). Žvyro paruošimas atliekamas specialiais įrenginiais. Taip apdirbta skalda puikiai tinka kelius tiesti, betoną ir asfaltbetonį gaminti bei drenažo sistemas rengti. Vienas populiariausių skaldos panaudojimo būdų - trinkelių klojimas . Norint iškloti trinkeles, prireikia įvairių pagalbinių priemonių, iš kurių viena yra skalda. Paprasta ji dažnai yra naudojama sode ar kieme kompozicijoms kurti.

Skalda Kaune

UAB "VV Group" teikia skaldos pervežimo savivartėmis mašinomis paslaugas tiek Kaune ir jo apylinkėse, tiek visoje Lietuvoje. Skalda Kaune pristatoma į objektus patraukliomis kainomis. Ji gali būti panaudota labai plačiai. Tiek laikiniems, tiek intensyviai naudojamiems keliams. Nuo to, kaip dažnai ir kokia technika jais važiuos, priklauso kokios kokybės skaldą reikia rinktis. 
Birių medžiagų pagrindus formuoti, žemės sankasą bei pylimo viršų sustiprinti puikiai tiks naudoti statybinį laužą (perdirbtą). Mūsų skalda Kaune iš betono taip pat tinka privažiuoti skirtas atkarpas tiesti prie statybų aikštelių ir pagrindus po stogu esančiose vietose įrengti ar vaikų žaidimų aikštelėse. Taip pat perkasimus, tranšėjas, kelkraščius, pėsčiųjų takus rengti. Plačiau: skalda kelių tiesimui.

skaldaSkalda Kaune

Skaldos apdirbimas ir pritaikymas

Kaip jau minėta, skaldos pritaikymas gali būti gana platus. Tai ne tik kelių tiesimas, statybų ar kitų aikštelių dengimas, kitų statybinių medžiagų gamybą, tačiau ir kitos pramonės sritys, tokios kaip chemija ar žemės ūkis ir kt. Nuo to, kokioje srityje ketinama skaldą naudoti, priklauso ir jos apdirbimas. Be abejonės, visa skalda pirmiausia sijojama ir plaunama, tačiau į kokio dydžio dalis ji bus skaldoma lemia tik paskirtis, pavyzdžiui, rūpesnė skalda puikiai tinka dengti aikšteles, kuriose važinėja statybinė technika, tačiau ji nėra beriama ant takų ar dekoratyvinių gėlynų, čia naudojama kur kas smulkesnė skalda, kad vaikštant nekliūtų kojos ar būtų sukurtas estetinis vaizdas. Ir atvirkščiai, smulki skalda visiškai netinkama naudoti statybos aikštelėse ar panašiose vietose. Kokią skaldą geriausia pasirinkti Jums – visada galite pasitarti susisiekę su mumis.

Skaldos pristatymas

Skaldą, bet kokios rūšies ir  visiškai nesvarbu kam ketinate ją naudoti, visada galime pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Skaldos pristatymas yra operatyvus ir patogus, Jums nesukeliantis jokių papildomų rūpesčių, nes viskuo pasirūpiname mes. Įvairūs skaldos kiekiai pristatomi mūsų transportu – žaliava pervežama savivarčiais, o dėl tikslių kainų ir terminų visada galite susisiekti telefonu ar elektroniniu paštu, kurie nurodyti kontaktų skiltyje. 
 

Susisiekti dėl skaldos

Saugos kodas Nematau kodo

 

Gazikas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gazikas.lt slapukų politika.

Sutinku