smelis kaune
smelis kaune

Savivarčių nuoma - sąlygos

UAB „VV Group” ne tik tiekia įvairias statybines žaliavas (žvyrą, smėlį, skaldą) tačiau teikia ir kitokias paslaugas. Viena iš jų - savivarčių nuoma. Ši paslauga neatsiejama nuo tiekiamų žaliavų, nes tiek žvyrą, tiek skaldą ar smėlį pervežti reikalinga galinga ir patikima technika. Šios žaliavos yra labai sunkios, tad ypač didesnį jų kiekį gabenti tam nepritaikyta technika praktiškai neįmanoma, o taip pat ir labai pavojinga. Galite ne tik patirti didelių nuostolių, sugadinti turimą transportą, tačiau ir susižeisti. Todėl visada šį darbą geriau patikėti profesionalams, kurie puikiai išmano savo darbą ir krovinius perveš saugiai bei greitai. Žinoma, UAB „VV Group” savivarciu nuoma ne tik perkant mūsų tiekiamą žaliavą. Juos eksploatuoti galima ir kitoms reikmėm, todėl visada galite išsinuomoti savivartį ir juo atlikti bet kokius būtinus darbus. Siūlome net kelių rūšių transporto priemones, tad tarp jų tikrai atsiras geriausiai Jūsų poreikius atitinkantis savivartis.

Įvairių rūšių savivarčių nuoma

UAB „VV Group” užsiima įvairių rūšių savivarčių nuoma. Nuomojame tiek triašius, tiek keturašius savivarčius. Taip pat nedideles transporto priemones (mažuosius savivarčius) bei vilkikus su puspriekabėmis. Įmonės nuomojami savivarčiai yra gana galingi, jie gali kelti iki 30 tonų svorio krovinį. Be to, galime pasiūlyti transporto priemonių su integruotu manipuliatoriumi ar griebtuvu, kuris skirtas įvairius objektus suimti. Įmonė „VV Group” siūlo išties platų savivarčių pasirinkimą, kad kiekvienas klientas turėtų galimybę išsinuomoti tai, ko jam reikia. 

Savivarčių nuoma - sąlygos

UAB „VV Group” nuomoja savivarčius ne tik jų tiekiamą produkciją (žvyrą, skaldą, smėlį) pervežti, tačiau ir kitoms klientų reikmėms patenkinti. Įvairių rūšių savivarčius nuomojame tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Taip pat siūlome galimybę sudaryti ilgalaikę sutartį. Šiuo atveju savivarčių nuoma bus dar pigesnė. Įmonės transportą išsinuomoti galite bet kuriam laikui (naudoti tiek, kiek Jums reikia). Be to, neteks rūpintis, kaip jį paimti ir grąžinti bei ieškoti, kas šią transporto priemonę galėtų valdyti, nes visi savivarčiai nuomojami su vairuotoju. 

Savivarčių nuoma visoje Lietuvoje

Savivarciu nuoma yra viena iš pagrindinių sričių, kurioje UAB „VV Group” vykdo savo veiklą. Turime platų technikos pasirinkimą, o tai, kad ji nuomojama su vairuotoju, tik sumažina rūpesčių Jums. Įmonė šia veikla užsiima nuo 2007 - ųjų, tad turime sukaupę ne mažai patirties. Taip pat UAB „VV Goup” suteikta Valstybinės kelių transporto inspekcijos licencija vežti įvairius krovinius vidaus keliais. Savivarčių nuomos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, todėl galime pristatyti užsakymą į bet kurį šalies kampelį. 

Triašių savivarčių nuoma

Triašiai savivarčiai viena iš UAB „VV Group” nuomojamo transporto rūšių. Jų keliamoji galia gali siekti iki 14 tonų. Šie savivarčiai yra su hidromanipuliatoriumi, o strėlės ilgis nuo 7 iki 12 metrų. Tai universali ir galinga technika, kuri puikiai tinka įvairias medžiagas pervežti bei atlikti kitokius darbus statybų aikštelėje, pavyzdžiui, pervežti trinkeles, blokelius (iki 15 palečių), perdengimo plokštes, įvairius įrenginius (sveriančius iki 15 tonų) taip pat medieną (lentas), granules, briketus, anglį. Galime išvežti statybinį laužą.  

Keturašių savivarčių nuoma

Keturašiai savivarčiai iš kitų transporto priemonių išsiskiria tuo, kad yra itin talpūs. Jų puspriekabėje galima sutalpinti iki 36 m3. Be to, jie ne mažiau galingi nei kita technika. Keturašių savivarčių nuoma yra puikus sprendimas, jei reikia pervežti ypač sunkius krovinius, nes jų keliamoji galia net 20 tonų.
 

Gazikas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gazikas.lt slapukų politika.

Sutinku